Кошик

немає товарів

Способи оплати

Сплачуйте за послуги легко і зручно.
Кредитна карта VISA або MasterCard

Кредитна карта VISA або MasterCard

Система безпеки електронних платежів для платіжних карт реалізована на найсучаснішому стандарті безпеки - 3D-Secure, який забезпечить максимальну безпеку Ваших платежів в Інтернет. Технологія 3D-Secure є частиною глобальної програми Visa "Verified by Visa", метою якої є надання і забезпечення безпечних і надійних методів оплати товарів і послуг в глобальній мережі Інтернет.
Система оплати PayPal

Система оплати PayPal

На даний момент це найпопулярніша і поширена в світі система електронних платежів, яка є абсолютним гарантом безпечної угоди між продавцем і покупцем. Невисока комісія в розмірі 5% стягуються з оплати яка прийшла до нас.
Система оплати Bitcoin

Система оплати Bitcoin

Bitcoin - децентралізована платіжна система з одноіменною електронною криптовалютою. Прийом платежів через систему Bitcoin обслуговує українська платіжна платформа BitPay. Для зарахування коштів на транзакцію необхідно мати 3 підтвердження в мережі Bitcoin.
Оплата через термінал

Оплата через термінал

Система моментальных платежів, яка нараховує больш ніж 40000 терминалів по всій території України.
Оплата на особовий рахунок

Оплата на особовий рахунок

Якщо ви є юридичною особою або державним підприємством, то ви можете оплатити послуги за допомогою безготівкового розрахунку. Ми надаємо повний пакет документів. Кошти зараховуються на баланс після надходження на наш особовий рахунок.
Приват24

Приват24

Приват24 – самый популярный круглосуточный интернет-банк Украины, который позволяет быстро и легко расплачиваться за услуги, пользуясь лишь номером своего мобильного телефона и платежной картой.

Стань партнером Дата-Центру

Отримай винагороду за залучення нових клієнтів
Стати партнером