Кошик

немає товарів

Про компанію – Сервер Україна (ТОВ «СЕРВЕР.ЮА»)

Розмістимо сервери в нашому дата-центрі в Києві

Сервер Україна (Server.ua)

Наша історія

Наша компанія Сервер Україна (Server.UA®) була заснована в далекому 2005 році. Тоді ми зробили перші кроки в будівництві власного Дата-центру. Минали роки і ми стали досвідченою командою. Саме тому ми намагаємося завжди поліпшувати якість обслуговування до світових стандартів і заслужити довіру до нашого Дата-центру.

Ми використовуємо новітні технології для розширення можливостей наших клієнтів. Надаємо як потужні, так і бюджетні виділені сервери, зручні інструменти управління сервером і цілодобову підтримку.

Ми любимо свою справу! Тому кожен день ми намагаємося підвищити рівень послуг, що надаються.

Сервер Україна (Server.ua)

Наша мета

Нашою метою є надання якісних, надійних послуг дата-центру з винятковою підтримкою, які є економічно-ефективними і доступними для кожношл клієнта. Ми і надалі будемо продовжувати робити те, що у нас виходить найкраще!

Наша команда

Наш офіс і співробітники

Наша команда - це активні, позитивні, креативні та цілеспрямовані співробітники, професіонали своєї справи. Ми - це команда професіоналів, яка займається улюбленою справою й отримує від цього справжнє задоволення! Ми не боїмося труднощів і готові застосувати всі свої знання і вміння для вирішення поставлених перед нами завдань.

Єдиною командою ми кожен день просуваємося до нашої мети. Розвиваючись разом, ми досягаємо найкращих результатів. Наша команда голосно святкує перемоги і заохочує кожного співробітника за внесок до загального успіху.

Всі ми дуже різні, але нас об'єднує одна спільна мета - покращувати якість наших послуг.

Наша сила в нашій команді.

Наша команда

Наша карта мережі

Швидкість і надійність

Стань партнером Дата-Центру

Отримай винагороду за залучення нових клієнтів
Стати партнером