Фізично наші сервери знаходяться в Україні. Дата-центр спроектований у відповідності c рівнем Tier - III стандарту.
Фізично наші сервери знаходяться в Україні. Дата-центр спроектований у відповідності c рівнем Tier - III стандарту.
Так, ви маєте повні права адміністрування і можете встановлювати будь-яке програмне забезпечення.
Резервне копіювання не входить до умов використання цієї послуги.
Відповідальність за здійснення резервного копіювання належить клієнтові (користувачі послугою). Якщо у клієнта немає можливості здійснювати резервне копіювання самостійно, він може замовити цю послугу в нашому дата-центре за додаткову оплату.
Ви можете встановити її власними силами або звернутися по допомогу до наших фахівців.
Ми використовуємо віртуалізацію Xen.
Збільшити дисковий простір можливо тільки шляхом переходу на новий тариф.
Тестовий період надається після оплати послуги з мінімальним строком на 1 місяць. Впродовж 30 календарних днів ви можете відмінити послугу та повернути засоби.
Так, ви можете оформити цю опцію при замовленні послуги сервера або звернувшись в тих.підтримку через тикет.
SSD мають високу швидкість читання/запису й чуйності в порівнянні з HDD. Завдяки відсутності частин, що рухаються, та наявності нового виду мікросхем виключається варіант фізичної поломки диска, що підвищує рівень надійності VPS- хостингу.
Ці переваги обов'язково оцінять власники інтернет-магазинів та усі клієнтоорієнтовані компанії, для яких швидкий та зручний сайт - важлива перевага перед конкурентами.
Ця послуга підходить для клієнтів, яким важлива швидкість, висока продуктивність та стабільність роботи.
VPS/VDS або віртуальний сервер - це послуга середнього сегменту на ринку хостинг-компаній. Фактично це проміжний варіант між звичайним хостингом і виділеним сервером.
VPS відрізняється від хостингу більшою потужністю та гнучкістю. Для обох послуг потрібен виділений сервер, на якому буде резервуватися місце та ресурси. Для кожного окремого хостингу виділяється менше ресурсів, тому хостинг-тарифів можна розміщувати набагато більше, ніж VPS-тарифів. У цьому випадку виділений сервер можна порівняти з багатоповерховим будинком, де хостинг - це квартири, а VPS - це поверх, іноді кілька поверхів. Якщо ви розмістите свій проект на хостингу, то у вас буде більше "сусідів" порівняно з проектом, розміщеним на VPS. Це впливає на загальну надійність та, в сукупності з меншою потужністю, впливає на продуктивність. Крім того, на хостингу за замовчуванням встановлюється панель управління (у нашій компанії це Plesk). Це зручно для звичайних користувачів, оскільки інтерфейс панелей інтуїтивно зрозумілий і часто містить докладні інструкції щодо управління. Незважаючи на це, навіть найфункціональніша панель має обмеження, і, в відмінності від VPS, користувачеві доведеться задовольнятися панеллю, яку надав хостер, іншу на хостинг встановити не можна. Завдяки root доступу, функції VPS набагато ширші. У гнучкому ряді тарифів цієї послуги, у кожного тарифа є певна кількість ядер, оперативної пам'яті, місця на SSD-диску. Фактично, це повноцінна віртуальна машина, і хоча для її налаштування потрібно мати хоча б базові навички адміністрування, для деяких проектів віртуальний сервер є більш оптимальним варіантом. Є ще один важливий момент, на який варто звернути увагу. В кожному VPS є статична IP, жоден хостинг-тариф цим похвастатися не може. Це важливо для розміщення деяких інтернет-проектів, налаштування мережевого обладнання та деяких програм.
Технічна підтримка VPS здійснюється цілодобово. При необхідності наші фахівці можуть допомогти з встановленням і перевстановленням операційної системи, налаштуванням RDP підключення для Windows VPS (віддалений робочий стіл) та SSH доступу для Linux VPS.
У різних хостерів часто можна зустріти два варіанти назви однієї й тієї ж послуги - VPS (Virtual Personal Server) і VDS (Virtual Dedicated Server). Якщо перекласти розшифрування цих аббревіатур, то VPS - це віртуальний персональний сервер, а VDS - віртуальний виділений сервер. Колись в країнах СНД ці послуги розрізняли за технологією віртуалізації. Вважалося, що VPS базується на KVM, а VDS на OpenVZ, але на заході обидві послуги завжди були тотожними. З часом відмінності між VPS і VDS розмилися, наразі їх розрізняти не прийнято.
Так само, як і хостинг, VPS має другорядне місце в порівнянні з виділеним сервером. Виділений сервер схожий на системний блок персонального комп'ютера, але набагато потужніший. На виділеному сервері може бути збережено від декількох десятків до декількох сотень віртуальних серверів, отже, на виділеному сервері буде розташовано лише ваш проект без "сусідів". Навіть найпотужніший VPS не може конкурувати за продуктивністю з найслабшим виділеним сервером. Важливою перевагою виділеного сервера є можливість налаштування компонентів. На нашому сайті представлені різноманітні варіанти виділених серверів від найпростішого до найпотужнішого, і в кожному з них можна додати або видалити оперативну пам'ять, дисковий простір, кількість IP-адрес, пропускну здатність мережі. Також є можливість зібрати користувацьку конфігурацію, якщо жоден з представлених на сайті варіантів не підходить. Але виділений сервер підходить головним чином для великих проектів, для проектів, які не потребують великих ресурсів, варто вибирати VPS.
У нашій компанії є Windows VPS і Linux VPS. Як можна зрозуміти з назви, вони відрізняються встановленими на них операційними системами. Для кожної з ОС можна вибрати необхідний дистрибутив. У деяких компаніях виділяють VPS для різних бухгалтерських програм, але насправді вони є звичайними Windows VPS з встановленим на них ПЗ та базами даних.
Перед вибором віртуального сервера слід визначити вимоги вашого проекту. Варто знати обсяг бази даних, програм і веб-сайтів, які будуть встановлюватися на VPS, і чи підходить встановлене ПЗ для певної ОС. Якщо є можливість, слід розрахувати приблизне навантаження на ЦП. Маючи цю інформацію, ви можете легко вибрати саме те, що вам потрібно, оскільки кожний тариф має певну кількість ядер, обсяг оперативної пам'яті і диска. Якщо ви використовуєте готове "коробкове" ПЗ, системні вимоги вказуються перед покупкою. Якщо ж вам розробляли ПЗ з нуля, розробники зазвичай тестують програмне забезпечення перед передачею замовнику, у такому випадку ви можете дізнатися про системні вимоги у них. Якщо ви не знаєте точно, що вам потрібно, не варто переживати. Можна спробувати найнижчий тариф і, у разі потреби, збільшувати його характеристики. У цьому випадку варто звернути увагу, що перехід від тарифу з меншими характеристиками до більших відбувається без проблем, але при переході від більшого тарифу до меншого слід створити резервну копію VPS, повністю перевстановити її і знову завантажити на неї цю резервну копію. При переході на менший тариф слід перевірити, скільки місця займає ваш проект, наприклад, якщо у вас тариф VM-3G із обсягом диска 60 ГБ, на якому розміщені дані обсягом 55 ГБ, то при переході на тариф VM-2G із диском об'ємом 50 ГБ, вам доведеться видалити 5 ГБ, інакше вам не вдасться завантажити вашу базу даних.
Найбільш доступний тариф Linux VPS, "VM-1G", коштує 147,5 грн/місяць, вартість базового тарифу "WM2G-SSD" з лінійки Windows VPS складає 255,47 грн/місяць.
Наша компанія не надає тестовий період для VPS, але, якщо щось не влаштовує або просто втратить актуальність, ви можете відмовитися від нього протягом 30 днів з моменту активації. У такому випадку наша компанія гарантує повернення коштів.
Наші сервери розташовані в Україні, але нашому дата-центру доступні прямі оптоволоконні канали з усіма великими вузлами зв'язку, завдяки чому пінг буде мінімальним. На жаль, ви не можете використовувати власний образ операційної системи на VPS, для цього більше підійде виділений сервер. Зазвичай вирішується необхідність використання зовнішнього образу ОС на віртуальних серверах, оскільки при активації замовлення ви можете обрати систему з великої кількості шаблонів дистрибутивів як для Windows, так і для Unix-систем. Встановлення шаблону відбувається автоматично, займає кілька хвилин і не потребує специфічних знань. При необхідності перевстановлення ОС можна виконати за кілька кліків у особистому кабінеті. Якщо у вас виникнуть труднощі, ви завжди можете звернутися за допомогою до нашої цілодобової підтримки. У вартість VPS входить базове адміністрування - консультація з технічних питань, перевстановлення ОС, налаштування віддаленого підключення, цілодобове відстеження вразливостей мережі. Також у особистому кабінеті, у замовленні VPS на вкладці "Статистика" відображається моніторинг CPU, мережі, оперативної пам'яті та диска вашого VPS, де ви можете в реальному часі відстежувати навантаження. Вартість встановлення додаткових користувацьких програм або панелі управління визначається після ознайомлення нашого технічного спеціаліста з технічним завданням. Все залежить від часу, який наш спеціаліст витратить на встановлення цього ПЗ. Крім того, наша компанія має партнерів, які можуть допомогти з встановленням бухгалтерських програм та баз даних.